Anasayfa | Select language | Site haritası | Bizi takip edin

Borel'in tanıtımı


1927 yılında kurulan Borel elektrik fırın, endüstriyel fırın, metal ısıl işlem için etüv, erimiş demir dışı metaller, seramik, cam ve çömlek için fırınlar üretiyor.
Borel etüv ve fırınlar için geniş bir yelpazede, standart ürünler, ek ekipmanlar ve yedek parçalar sunmaktadır.
Ihtiyacınıza göre özel bir fırın arıyorsanız, Borel size özel tasarımlar sunabilir.

Borel İsviçre, Solo İsviçre grubunun bir bölümüdür
www.soloswiss.com

Tüm Borel Swiss fırınları EC belgelidir ve bazı modeller, talep üzerine AMS tipi özel belgelendirmeye tabi tutulabilir. Tüm Borel fırınları İsviçre'de veya Avrupa'da iş ortaklığı yaptığımız yüklenicilerimiz tarafından imal edilmektedir. Tüm fırınlar İsviçre'de bulunan atölyelerimizde sevk edilmeden önce kalite kontrol ve işlevsel teste tabi tutulur.


ISO 9001:2015 Sertifikası
Borel İsviçre SGS İsviçre tarafından ISO 9001 olarak onaylandı


Borel İsviçre
tüm uygulamalar için endüstriyel fırın ve etüv üretmektedir. Borel 1927 yılından bu yana standart fırınlar, laboratuvar fırınları, etüvleri, yüksek sıcaklık fırınları ve diğer birçok ekipmanı geniş bir yelpazede sunmaktadır.
  Endüstriyel fırınlar - Oda fırınları - Pota fırınları - Laboratuvar fırınları - Temper fırınları - Atmosfer altında fırınlar- Seramik fırınlar- Tav fırınları - Yüksek sıcaklık fırınları - Kalıp fırınları - İmbikli fırınlar- Boru tipi fırınlar- Tuz banyosu fırını - Füzyon fırınları - Eritme fırınları - Atmosfer altında fırınlar- Etüvler